Katalog ramp i najazdów aluminiowych MPC

Katalog ramp i najazdów aluminiowych MPC
Rampy model MPC mają nośność 1000 kg


Katalog ramp aluminiowych MPCP

rampy aluminiowe MPCP
ModelNośność
przy rozstawie osi 100 cm
(kg)
Długość
(cm)
Szerokość wewnętrzna
(cm)
Szerokość zewnętrzna
(cm)
Wysokość rantu
(mm)
Wysokość
profilu rampy
(cm)
Waga
(kg)
Cena netto
(€)
MPCP1800.1000.20002000180941003611,537616
MPCP2000.1000.20002000200941003611,540630
MPCP2400.1000.20002000240941003612,550679
MPCP2600.1000.20002000260941003612,554756
MPCP3000.1000.2000200030094100321463805
MPCP3600.1000.2000200036094100321577938
MPCP4000.1000.20002000400941003215961092


Rampy rozkładane z siłownikiem

Rampy rozkładane z siłownikiem


RAMPY ROZKŁADANE
WERSJA Z SYSTEMEM OBROTOWYM

ModelDługość
(mm)
Wysokość
po złożeniu
(mm)
Nośność
(kg)
Szerokość
(mm)
Szerokość
z podstawą
(mm)
Waga
(kg)
Cena netto
(€)
VANRM 2000-86200010206008001150281330
VANRM 2250-86225012006008001150301402
VANRM 2500-86250013006008001150351475
VANRM 2750-86275014806008001150371547
VANRM 3000-86300015706008001150421619
VANRM 2000-1062000102060010001350471402
VANRM 2250-1062250120060010001350531475
VANRM 2500-1062500130060010001350581547
VANRM 2750-1062750148060010001350621619
VANRM 3000-1063000157060010001350681692



RAMPY ROZKŁADANE
WERSJA Z MOŻLIWOŚCIĄ ODCZEPIENIA

ModelDługość
(mm)
Wysokość
po złożeniu
(mm)
Nośność
(kg)
Szerokość
(mm)
Szerokość
z podstawą
(mm)
Waga
(kg)
Cena netto
(€)
VANSM 2000-86200010206008001150281257
VANSM 2250-86225012006008001150301323
VANSM 2500-86250013006008001150351402
VANSM 2750-86275014806008001150371475
VANSM 3000-86300015706008001150421547
VANSM 2000-1062000102060010001350471323
VANSM 2250-1062250120060010001350531402
VANSM 2500-1062500130060010001350581475
VANSM 2750-1062750148060010001350621547
VANSM 3000-1063000157060010001350681619


Podjazdy i pomosty

Podjazdy i pomosty






COPYRIGHT © F.H.U. MANNY Krzysztof Mierzejewski