O firmie

Nasza firma powstała w 1991 roku. Począwszy od roku 91' specjalizuje się w ekspresowym przewozie towarów oraz nietypowych ładunków. Usługi świadczymy w oparciu o profesjonalną kadrę doświadczonych kierowców. Oferujemy szeroki zakres usług w transporcie miejskim i krajowym. Nawiązując współprace z naszą firmą otrzymują państwo pewność ze powierzony towar dotrze bezpiecznie i terminowo do miejsca przeznaczenia. Jesteśmy otwarci na dłuższą współpracę, ale równie chętnie podejmiemy się jednorazowych zleceń.

Podejmując współpracę z nami zapewniacie sobie Państwo indywidualne podejście i najwyższą, jakość usług. Wraz z rozwojem przedsiębiorstwa nasza oferta będzie stale poszerzana o kolejne samochody i usługi m.in. o akcesoria transportowe.

W 2009 roku wprowadziliśmy na Polski rynek rampy i najazdy aluminiowe. Produkty przez nas oferowane są wytwarzane z wysokiej jakości aluminium i produkowane przez wysoko wykwalifikowanych pracowników. Nasza firma jest w stanie zaoferować wysoce godny zaufania produkt, którego jakość jest doceniana na całym świecie. Tylko najlepszej jakości aluminium (typ 6005A) jest gwarancją na solidne, mocne i trwałe rampy. Wszystkie procesy produkcyjne są certyfikowane przez TUV Instytut, zgodnie z rozporządzeniami DIN EN ISO 9001:2000 i to samo dotyczy wszystkich procesów spawania, które są zgodne z normą EN ISO15614-2 i EN ISO 15613. Sprawna obsługa z naszej strony jest uzupełnieniem wysokiej jakości produkcji, oraz szybką reakcję na pytania naszych klientów.

Jesteśmy również dystrybutorem wózków paletowych, wiodących firm na polskim rynku. W ofercie posiadamy wózki standardowe o różnych długościach wideł, jak i również wózki nietypowe.


Informacje

Jeśli mają Państwo pytania prosimy dzwonić pod numer:

+48 601 315 855

lub mogą Państwo skorzystać z naszego formularza kontaktowego

Czy wiesz, że...

Istniejemy od 1991 roku, specjalizujemy się w ekspresowym przewozie towarów oraz nietypowych ładunków.

Oferujemy szeroki zakres usług przewozowych w transporcie miejskim i krajowym.

W 2009 roku wprowadziliśmy na Polski rynek wysokiej jakości rampy i najazdy aluminiowe.

Wszystkie procesy produkcyjne są certyfikowane przez TUV, zgodnie z DIN EN ISO 9001:2000.

Jesteśmy również dystrybutorem wózków paletowych, wiodących firm na polskim rynku.